Ośrodek szkoleniowy Gemma prowadzi kursy w zakresie DTP od 1999 roku.
  Zajęcia odbywają się na komputerach G4 i  G5 z dużymi monitorami 19 i 21". Wszystkie programy, których nauczamy, są identyczne w wersjach na Maka i peceta.
  Ponieważ kursy mają przygotować do wykonywania przyszłego zawodu, kładziemy szczególny nacisk na stronę praktyczną. Staramy się, abyście Państwo zawsze pamiętali, że pracując "tylko" na komputerze, musicie cały czas myśleć, jak Wasza praca będzie wykorzystywana przez inne osoby.Jesteśmy realistami i dlatego nie prowadzimy egzaminów kończących nasze kursy wychodząc z założenia, że cały okres trwania kursu powinien służyć zdobywaniu przez Państwa wiedzy i nie ma sensu tracić kilku ostatnich godzin zajęć na zdobywanie papierków, których wartość dla przyszłego pracodawcy i tak jest symboliczna. Zresztą wiadomo, jak takie egzaminy wyglądają...
   W dodatku mielibyście Państwo złudne wrażenie, że umiecie już prawie wszystko, co mogłoby być przykre w zderzeniu z rzeczywistością, ponieważ w tej branży trzeba się naprawdę dużo i długo uczyć (właściwie przez całe życie). Tak więc nie chcemy, abyście Państwo osiedli zbyt wcześnie na niezasłużonych laurach. :-)
   W zamian, dla naszych absolwentów świadczymy nieodpłatne porady i konsultacje – ponieważ stanowi to dla nas dowód i satysfakcję, że wiedza zdobyta na kursie owocuje Państwa dalszym rozwojem.
    Życzymy powodzenia

Prace naszych kursantów


Strona główna
powrót

2004 © Gemma